JOHN GUEST - Výrobce rychlonástrčných spojek, ventilů, trubek a hadic pro různé oblasti průmyslového použití

Firemní skupinu John Guest založil v roce 1960 pan John Guest MBU MUniv. a do současné doby ji vede jako chairman a generální ředitel. John Guest je celosvětově největším výrobcem rychlonástrčných spojek, ventilů, trubek a hadic pro různé oblasti průmyslového použití.

Princip spojení  

Katalog nástrčných spojek a plastových trubek pro instalaci nápojových systémů - zde

Trubkové nástrčné spojky a plastové trubky pro sanitární a vytápěcí systémy - katalog zde 

Naše firma působí jako obchodní zastoupce firmy John Guest®, vyrábějící nástrčné spojky a plastové trubky pro sanitární a vytápěcí systémy. Firma John Guest®, produkuje nástrčné spojky a plastové trubky pro klimatizace a stropní chlazení, nástrčné spojky pro použití v palivových, brzdových i podtlakových systémech a v klimatizačních zařízeních, systém nástrčných spojek a trubek se kterými lze jednoduše a rychle instalovat síť rozvodu tlakového vzduchu, taktéž použitelný v potravinářství, spojky které jsou vyvinuty pro světlovodné technologie a v neposlední řadě systém nástrčných spojek a trubek, se kterými lze jednoduše a rychle instalovat síť rozvodu nápojových systémů.

Cílem naší firmy je prezentovat tyto produkty takovým způsobem, aby byly dostupné odborné veřejnosti a usnadňovaly realizaci nových projektů, ale také napomáhaly při řešení havarijních situací. www.johnguest.com  

Opakovaně se zúčastňujeme celostátních i regionálních výstav a kdykoliv nás oslovíte přijedeme, poradíme a pomůžeme.

V případě vašeho zájmu zašleme odborný katalog poštou nebo elektronicky. Rádi vás uvítáme v naší provozovně. Pokud máte zájem o konkrétní nabídků produktů z této oblasti, neváhejte nás kontaktovat.